oglasnik

Vođenje online tečajeva stranih jezika

Šifra oglasa: 4301007
QR code

SPES centar za poduke i prevodilaštvo d.o.o. traži studente/ice za vođenje online tečajeva stranih jezika

Mjesto i adresa obavljanja posla: SPES d.o.o., Garićgradska 11, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: početak po formiranju grupa a očekivano trajanje minimalno 1 semestar
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 50,00 kn do 100,00 kn ovisno o veličini grupa
Opis posla: vođenje online tečajeva stranih jezika
Posebna znanja i vještine: sa ili bez iskustva u vođenju online nastave
Radno vrijeme: po dogovoru
Ostale napomene i uvjeti: Traže se studenti/studentice zadnje godine studija engleskoga, njemačkoga jezika ili hrvatskoga jezika uz poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

Način i kontakt za prijavu studenata: na telefone: 01 6520 900, 099 4654 466 ili mail: jezicni.centar@spes.hr

Osnovni podaci
Kategorija posla: Znanost i obrazovanje
Cijena sata: 50,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom, telefonom

Pogledaj stranicu oglasa