Ovaj oglas je istekao!

Unapređivač/ica prodaje

Oglas pregledan: 472 puta
Šifra oglasa: 4412001

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Trgovina, prodaja
Cijena sata: 28,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

MPG d.o.o. traže studente/ice za poslove unapređenja prodaje.

Vrsta posla: Unapređivač/ica prodaje
Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: odmah
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28kn
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): 2kn/km
Opis posla:
- obilazak prodajnih mjesta prema unaprijed određenoj ruti - punjenje i slaganje redovnih polica i dodatnih pozicija (stalci, hangeri, paraziti, gondole) prema zadanom planogramu ili planogramu prodajnog mjesta - odrađivanje akcija - postavljanje akcijskih cijena, dodatno izlaganje akcijskih artikala - postavljanje POS materijala - plakati, wobbleri, brošure - preporuka narudžbe - evidencija odrađenog putem fotografija i izvještaja - komunikacija sa prodajnim predstavnicima i osobljem prodajnih mjesta
Posebna znanja i vještine:
- odgovornost prema radnim zadacima - komunikativnost i snalažljivost - samostalnost - poznavanje rada na računalu (Excel, Word, e-mail)
Radno vrijeme: 08 – 16 h
Ostale napomene i uvjeti: posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog automobila/prijevoznog sredstva