Ovaj oglas je istekao!

Terensko anketiranje

Oglas pregledan: 120 puta
Šifra oglasa: 4035002

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 30,00 kn
Dodatni podaci
Naziv tvrtke: Improve d.o.o.
Način prijave: e-mailom, telefonom

Opširnije o oglasu

Improve d.o.o. traži studente/ice za terensko anketiranje

Vrsta posla: Terensko anketiranje
Mjesto obavljanja posla: Grad Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 25.07.2019. – 06.09.2019.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn / h
Opis posla: Terensko anketiranje na području Grada Zagreba, anketa traje oko 30 minuta, potencijalni ispitanici su građani određenih četvrti koji su prethodno informirani o projektu
Posebna znanja i vještine: Osnovno znanje rada na računalu / mobitelu
Radno vrijeme: po dogovoru
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: Tražimo komunikativne i odgovorne osobe
Način i kontakt za prijavu studenata: 098/ 587 043, [email protected]