Student/ica Web Developer - WordPress

Oglas pregledan: 764 puta
Šifra oglasa: 4335685

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Rok prijave: 05.04.2020.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Vrsta posla
Izrada i održavanje web stranica.
Mjesto i adresa obavljanja posla
Naš ZG ured, nakon provedenih 3 godine u voljenoj Kačićevoj, seli u znatno prostraniji i
atraktivniji prostor u Martićevoj ulici.
Međutim, obzirom na trenutne okolnosti svi naši djelatnici rade iz svojih domova te
studentska pozicija ne bi bila izuzetak. Isto tako, sami razgovori za ovu poziciju bi se
održali putem Skype-a.
Početak i očekivano trajanje posla
Ovisno o dogovoru.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):
Cijena sata bi bila definirana ovisno o iskustvu unutar raspona on 30kn do 40kn.
Opis posla
Mi smo web-agencija s uredima u Münchenu i Zagrebu koja pruža punu uslugu u radu s
Joomla CMS-om. Preko 10 godina izrađujemo nove web-stranice, poboljšavamo
postojeće, pružamo podršku i nudimo usluge održavanja.
U narednoj godini smo odlučili napraviti rebranding naše firme te proširiti spektar
usluga posvećujući se WordPress-u kao i izradi web aplikacija.
Trenutno tražimo marljivog i komunikativnog redovnog studenta / studenticu koji nam
je spreman pomoći u ostvarivanju zadanih ciljeva.
Glavni zadaci bi uključivali, uz vodstvo iskusnijih kolega, izradu i održavanje
WordPress/Joomla! stranica, razvijanje front-end sučelja (HTML/JS/CSS), dijagnosticiranje
i rješavanje tehničkih problema kao i rad sa extenzijama koje volimo koristiti.
Posebna znanja i vještine
Potrebno:
● Koristite HTML i CSS sa samopouzdanjem
● Početno znanje JS, PHP and MySQL
● Iza sebe imate nekoliko odrađenih WP stranica
● Dobro poznajete i koristite WP admin dio
● Možete voditi komunikaciju na engleskom jeziku (govor i pismo)
Savršen kandidat:
● Dobro organiziran, strpljiv i komunikativan
● Voli i želi raditi u timu ali i samostalno dobro funkcionira
● Entuzijastičan, proaktivan i ne ustručava se predlagati nova rješenja
Može biti prednost:
● Rad u sličnom okruženju
● Zna postaviti i korigirati WP teme
● Upoznat s popularnim page builderima (WP Bakery, Elementor itd.)
● Iskustvo (talent) dizajniranja stranica
● Iskustvo rada sa Joomla! CMS sustavom
● Znanje njemačkog jezika
Radno vrijeme
Kandidat bi trebao biti u mogućnosti raditi 20h tjedno, a samo radno vrijeme bi se
definiralo tj. prilagodilo studentskim obavezama.
Način i kontakt za prijavu studenata:
Prijave (životopis + zamolba) nam možete poslati do 05.04.2012. na: jobs@joomla.team
a više o nama možete saznati preko naše stranice: https:/joomla.team
Ukoliko je moguće, svakako nam pošaljite i link na neke od Vaših radova, nije potrebno
da su online, može biti i nešto što ste radili za vježbu ili slično.
Student Web Developer - WordPress (m/f)
INTRO
We’re a full-service digital agency, based in Zagreb and Munich. Our focus is on
CMS-based web development for clients based in Germany and the UK.
Over the past few years we've worked mainly with Joomla, however in 2020 we plan to
rebrand, return to WordPress and begin to offer web application development.
Our company relocated from Germany to Croatia in 2017 and is currently in the process
of moving to a larger office on Martićeva.
YOUR ROLE
We are looking for a Student Web Developer to join the team in our Zagreb office*.
The main tasks will include building and modifying WordPress/Joomla! websites,
front-end UI interventions (HTML/JS/CSS), diagnosing and solving technical issues and
configuring and adapting plugins/extensions.
*Given the circumstances our team is currently working from home office. Interviews for this
position will take place via Skype, and for an initial period you will also work from home.
REQUIREMENTS
Required skills for this position:
● Confident with HTML and CSS
● Some knowledge of JS, PHP and MySQL
● Has worked on several WordPress websites
● At home with WP administration (content, users, themes and plugins)
● Strong spoken and written English
The perfect candidate will be:
● Well-organised, patient and communicative
● Able to work well both in a team and on your own
● Enthusiastic and proactive, with a positive attitude
● Passionate about the web, IT, computers and new technologies
The following would also be of benefit:
● Work experience in a similar environment
● Knows how to install/modify themes, and work with child themes
● Familiar with some of the major page builders (e.g. WP Bakery, Elementor)
● Visual design skills/experience
● Experience working with Joomla!
● Knowledge of the German language
WHAT TO EXPECT
Apply for the position if you think you’d enjoy gaining work experience in a multilingual
work environment that is informal and friendly but also challenging and dynamic.
We’re a small company with plenty of opportunity to contribute your own ideas. The
year ahead will be an exciting one for us, as we continue to grow and extend our service
portfolio.
You should be interested in working a minimum of 20 hours per week. Working hours
are flexible and can be adjusted in line with studying requirements and goals.
The hourly rate will depend on experience within the range of 30-40kn per hour.
HOW TO APPLY
To apply, please send both your CV and a cover letter by 05.04.2020 to
jobs@joomla.team, clearly indicating the hours you would be available to work.
If possible please also provide links to some of your own projects or code (even if these
are only practice or learning projects).
More info: https:/joomla.team