Skladištar i distributer robe

Oglas pregledan: 327 puta
Šifra oglasa: 4165984

Osnovni podaci
Kategorija posla: Trgovina, prodaja
Cijena sata: 30,00 kn
Rok prijave: 08.11.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Tim360

Tim360 traži studente/ice za posao - Skladištar i distributer robe u maloprodajne trgovine unutar Hrvatske

Vrsta posla: Skladištar i distributer robe u maloprodajne trgovine unutar Hrvatske
Mjesto obavljanja posla: Hrvatska
Početak i očekivano trajanje posla: od 11.mj. / očekivano trajanje posla 1 godina
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): putni troškovi

Opis posla: Tim360 traži studente za skladištenje i dostavu robe po maloprodajnim trgovinama na teritoriju cijele Hrvatske prema zadanom hodogramu dostave.
- skladištenje i priprema robe za distribuciju
- distribucija robe manjim dostavnim vozilom ili kombijem prema zadanom hodogramu dostave (cijela HR)
- postavljanje prodajnih stalaka na teritoriju cijele Hrvatske
- prema potrebi moguća putovanja i odsutnost 1 do 2 dana
- briga o robi i prodajnim stalcima (punjenje trgovina)
- pravovremena dostava robe - vođenje evidencije obilaska i izrada narudžbi za dopunu prodajnih mjesta

Uvjeti :

- Iskustvo na istim ili sličnim poslovima (skladište i dostava)
- vozačku dozvolu kategorije: B ( minimalno 2 godine )
- mogućnost odsutnosti po potrebi 1 do 2 dana
- poznavanje Hrvatske (dostava robe na teritoriju cijele Hrvatske)
- fleksibilnost, odgovornost
- osnovno znanje na računalu (word, excel, email)

Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%
Način i kontakt za prijavu studenata: Zainteresirani svoj CV mogu poslati na e-mail pomoc@tim360.hr do 08.11.2019.