Rad u skladištu

Oglas pregledan: 1474 puta
Šifra oglasa: 4355659

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Transport, skladištenje i logistika
Cijena sata: 30,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom, telefonom

Opširnije o oglasu

NINA COMMERCE D.O.O. traži studente/ice za rad u skladištu

Vrsta posla: pomoćni rad u skladištu
Mjesto obavljanja posla: skladište, Slavonska avenija 19 a, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla 04.05.2020. oko 14 dana
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h
Opis posla: pomoćni rad u skladištu (utovar, istovar, prenošenje kartona…)
Posebna znanja i vještine: od kandidata/kandidatkinje očekujemo samostalnost u obavljanju posla, fleksibilnost i odgovornost.
Radno vrijeme: pon-pet 08:00-16:00, sub 08:00-13:30
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Način i kontakt za prijavu studenata: info@ninacommerce.t-com.hr , 01/2854-444