Rad u eSport Areni

Oglas otvoren: 303 puta
Šifra oglasa: 3764603

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Datum početka rada: 21.02.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: eSport Arena d.o.o.

eSport Arena d.o.o. traži studente/ice za administraciju/prodaju/menadžment

ESport Arena od startupa u kratkom periodu postaje vodeći hrvatski lanac gaming arena. Trenutno se nalazi u tranzicijskom periodu i širenju svojeg poslovanja na tlo država Austrije i Njemačke. Uz ostvarivanje strateških ciljeva širenja mreže poslovnica stvara nam se potreba za dinamičnim, visokomotiviranim i stručnim kandidatima koji će prepoznati svoju priliku i realizirati karijeru u industriji koja je na našim područjima još uvijek bez jasnih kontura.
U svega godinu i pol dana od početka poslovanja eSport Arena stvara i Gamebay (https:/gamebay.io/) - upravljački softver koji na vrhunski način spaja ugodno i korisno. Kontrolira i upravlja radom svih računala i omogućava preko 200 statistika vezanih uz poslovanje i korištenje računala. Omogućuje potpunije i kvalitetnije korisničko iskustvo kao i učinkovitije poslovanje. Do sada je uspješno plasiran na tržište te prodan u dvije franšize gaming arena sličnog tipa u Španjolskoj i Italiji. Iako zadnji, no ne i najmanje bitan produkt ovog projekta jest eSport Arena Shop (https:/shop.esportarena.xyz/en). ESport Arena periferija, dizajnirana upravo u Hrvatskoj, objedinjuje gaming stolac, miš, tipkovnicu, slušalice i podlogu za vrhunsko iskustvo igranja. Ovo je oprema kojom su opremljene i sve eSport Arene. Za sada se uspješno prodaje u Hrvatskoj i regiji kao tržištima na koja je plasirana.

Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak: 21.2.; na duži period

Satnica je 26-50 kn, ovisi o kvalifikacijama i iskustvu osobe koju odlučimo zaposliti.
Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Opis posla:

- organizacija i koordinacija poslova u poslovnici - odgovornost za primjenu odgovarajućih zakonskih propisa koji se odnose na poslovanje maloprodaje i praćenje pozitivnih zakonskih propisa te njihovih promjena - odgovornost za upravljanje zalihama, asortimanom, organizacijom rada, ljudima, troškovima i prodajnim targetima - regrutacija, selekcija, edukacija i razvoj kadrova - unapređenje poslovnih jedinica kroz ključne pokazatelje poslovanja uz stalni nadzor i kontrolu - vođenje tima i održavanje ugodne radne atmosfere - praćenje realizacije zadanih poslovnih planova uz periodično izvještavanje nadređenih

Posebna znanja i vještine:
- poznavanje gaminga radi specifičnosti zajednice (prednost) - iskustvo u vođenju i organiziranju raznih događanja zabavnog i natjecateljskog karaktera (prednost) - iskustvo u direktnoj prodaji, proaktivnost, usmjerenost na ostvarivanje ciljeva - upravljanje ljudima, iskustvo na poziciji vođenja edukacije i javnog nastupa (prednost) - od tebe očekujemo elokventnost i odlične komunikacijske vještine, pristupačnost i marljivost - mjesečna dostupnost za rad od 200-tinjak sati - dostupnost vikendom, fleksibilnost u radnom vremenu i spremnost na putovanja - odgovornost za odrađen posao - smisao za organizaciju, preciznost i točnost

Radno vrijeme: Ponedjeljak - Nedjelja
Ostale napomene i uvjeti:
Nudimo:
- rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju - profesionalni razvoj uz usavršavanje te napredovanje pod stručnim i iskusnim vodstvom - transparentno i precizno praćenje rada i prodajnih ciljeva u svrhu ostvarivanja bonusa i stimulacija - sva potrebna tehnička sredstva za rad

Način i kontakt za prijavu studenata: careers.hr@esportarena.xyz