Ovaj oglas je istekao!

Rad u eSport Areni

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 356 puta
Šifra oglasa: 3583359

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: eSport Arena POINT Centar

Opširnije o oglasu

Rad u poslovnici eSport Arena POINT Centar

Tražite posao?
S jednom od najsofisticiranijih oprema na ovim područjima, svakom je dana prilika da postane dio gaming svijeta ili se jednostavno udalji od svakodnevice kroz najdraže video igre.

Voliš gaming, želiš raditi u eSport Areni ili jednostavno tražiš dinamičan posao te si uvjeren da ćeš ga obavljati odlično? Prijavi se i ukoliko nam se svidi tvoj životopis očekuj poziv na razgovor!

Uvjeti: - mogućnost rada barem 25 sati tjedno (uključujući vikende i večernje smjene)
- radno vrijeme je fleksibilno i kreira se u dogovoru s voditeljem poslovnice

Opis posla:
- rad na blagajni
- poslovi održavanja čistoće računalne periferije i poslovnice
- asistiranje klijentima u korištenju računala i igara

Od Vas tražimo: - dobre komunikacijske vještine, uljudnost, pristupačnost i marljivost
- dobro korištenje Windows Osa
- prilagodljivost timskom radu
- smisao za organizaciju i točnost
- prethodno radno iskustvo na studentskim poslovima
Javite se s molbom na careers.hr@esportarena.xyz te nam uz CV napišite nešto što bi nas potaklo da baš Vas odaberemo.
Uz prijavu obavezno poslati fotografiju.
Hvala! - eSport Arena

Facebook: https:/www.fb.me/esportarenaxyz/
Web: https:/esportarena.xyz/
Satnica: 22 kn