Ovaj oglas je istekao!

Rad u Automat klubu

Oglas pregledan: 1396 puta
Šifra oglasa: 4423346

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 28,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Rebuy stars d.o.o. traži studenta/icu za rad na blagajni

Vrsta posla: blagajnik/operater(m/ž)
Mjesto obavljanja posla: Automat klub Rebuy stars Zagreb(Supernova Buzin)
Početak i očekivano trajanje posla: 1.8. – 30.9.2020.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28 kn/h – redovan rad, 42 kn/h – rad noću, nedjeljom i blagdanima
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): osiguran snack corner za užinu na radnom mjestu
Opis posla:
Blagajnik/operater u najvećem automat klubu u Hrvatskoj. Komunikacija i pomoć na zahtjev igračima i gostima kluba, priprema toplih i hladnih napitaka i posluživanje istih. Rad s novcem u blagajni(isplate i razmjena novca). Održavanje čistoće radnih jedinica i igraćih mjesta, rukovanje automatima za igre na sreću. NIJE POTREBNO ISKUSTVO – OSIGURANA OBUKA . Nije nužno raditi cijeli navedeni period, možemo osigurati slobodno za odlazak na more. Za puni mjesečni fond sati se može zaraditi između 5000-6000 tisuća kn
Posebna znanja i vještine: komunikativnost, snalažljivost, ljubaznost, poznavanje rada na računalu, engleski
Radno vrijeme: 8 sati dnevno, rad u tri smjene(7-15, 15-23 i 23-7)
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: osigurana uniforma za rad, pauza 30 min