Rad na recepciji

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 370 puta
Šifra oglasa: 4167497

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: PrimeVigilance Zagreb d.o.o.

PrimeVigilance Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za rad na recepciji

Opis posla:
Rad na recepciji i administrativni poslovi, primanje poziva, doček i briga oko gosti, otprema i primanje pošte, suradnja s dobavljačima, praćenje i narudžba potrošnje uredskog materijala
Posebna znanja i vještine: Potrebno znanje engleskog jezika u govoru i pismu te poznavanje rada u Microsoft Office paketu
Radno vrijeme: 09-17h
Mjesto obavljanja posla: Oreškovićeva 20a, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 18.11.2019.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25kn/sat 5243

Ostale napomene i uvjeti:
Ako ste organizirani i odgovorni, možete raditi na dulji vremenski period te ako ste zainteresirani za rad u proaktivnom timu, zajedno s visokokvalificiranim članovima u kojem se brzo uči, stječe nova iskustva i napreduje, pošaljite nam svoj životopis.
Način i kontakt za prijavu studenata: molimo da svoje prijave pošaljete direktno mailom na ana.stankovic@primevigilance.com