Rad na recepciji

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 333 puta
Šifra oglasa: 4167494

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Hostel 4 You d.o.o.

Opširnije o oglasu

Hostel 4 You d.o.o. traži studente/ice za rad na recepciji

Opis posla:
rad na recepciji, prijem gostiju (check-in, check-out), naplata računa, obrada rezervacija, odgovaranje na upite, informacije, ispomoć

Posebna znanja i vještine:
dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu (obavezno), poželjno znanje drugog stranog jezika (talijanski / njemački / francuski), obvezna osnovna informatička pismenost i poznavanje rada u word-u i excel-u

Mjesto rada: Zagreb
Predviđen period rada: 01.12.2019. nadalje
Radno vrijeme: puno radno vrijeme (40h tjedno), nepuno radno vrijeme (30h tjedno), rad u dvije smjene
Naknada po satu / plaća: satnica = 25,00 HRK
Ostale napomene i uvjeti: prethodno iskustvo rada na recepciji (poželjno, ali nije uvjet)
Životopis poslati na e-mail adresu: zajceva34rooms@gmail.com
Kontakt: 098 950 4057