Rad na recepciji

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Grad Zagreb

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas je aktivan od 20.09.2019.
Oglas pregledan: 440 puta
Šifra oglasa: 4110633

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Orbico Beauty d.o.o.

Opširnije o oglasu

Orbico Beauty d.o.o. traži studenta/icu za rad na infopultu/recepciji

Opis posla: javljanje na telefon i preusmjeravanje poziva, organizacija izlazne pošte, priprema dvorane za sastanke, doček gostiju, kuhanje kave, naručivanje uredskog materijala, ostali administrativni poslovi
Posebna znanja i vještine: komunikativnost, ljubaznost, organiziranost, snalaženje u novonastalim situacijama, znanje engleskog jezika, korištenje Microsoft Office-a, fleksibilan student (dostupan svaki dan)
Mjesto rada: Koranska 16, Zagreb
Predviđen period rada: na dulji vremenski period
Radno vrijeme: 8:00 do 16:00 sati, od ponedjeljka do petka (40 sati tjedno)
Naknada po satu / plaća: 25 kn/sat
Ostale napomene i uvjeti: početak rada čim prije moguće
Način i kontakt za prijavu studenata: slanje životopisa na mail beauty.hr@orbico.com za naznakom „RAD NA INFOPULTU/RECEPCIJI“

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga
Povratak na vrh