Ovaj oglas je istekao!

Promidžba

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas pregledan: 1474 puta
Šifra oglasa: 4502913

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 35,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Send d.o.o. traži studente/ice za promidžbu

Vrsta posla: PROMIDŽBA
Mjesto i adresa obavljanja posla: Lauba, Prilaz baruna Filipovića, 23a, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 6., 7. & 8.12.2020.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn/h
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se
za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Opis posla: Tražimo dečke i cure koji će obavljati administrativne i promidžbene poslove na konferenciji 07. i 08.12.2020. Dan prije, 06.12.2020., radit će se priprema konferencije koja će uključivati i lakše fizičke poslove.
Radno vrijeme: nedjelja 06.12.2020. 10-18h, ponedjeljak 07.12.2020. 9-17h, utorak 08.12.2020. 9-17h
Ostale napomene i uvjeti: Studenti/ce koji se svojim trudom budu isticali više od ostalih biti će nagrađeni bonusom u visini od 400kn
Način i kontakt za prijavu studenata: molimo sve studente da svoje prijave pošalju na adresu: ivana@shiftconf.co uz OBVEZNI opis „predmeta“ maila: „SCZG OGLAS“ uz privitak vlastitog CV-a.
E-mailovi koji ne budu poslani na ovaj način neće se uzimati u obzir kao prijava za posao.

Povratak na vrh