Ovaj oglas je istekao!

Programiranje

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 188 puta
Šifra oglasa: 4035009

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 60,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

WIENER OSIGURANJE VIENNA INSURANCE GROUP d.d. traži studente/ice za poslove programiranja

Vrsta posla: poslovi programiranja
Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Slovenska ulica 24
Početak i očekivano trajanje posla: 01.08.2019.-31.08.2019.; do daljnjega
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 60 kn/h
Opis posla: programiranje (ASP.NET, C#), uglavnom aplikacije bazirane na WEB tehnologiji, projektiranje i izrada baza podataka u Sektoru informatike
Posebna znanja i vještine: poznavanje engleskog jezika, informatička pismenost, poznavanje programiranja na ASP.NET(C#) platformi i SQL jezika, preciznost, spremnost na učenje, vještina komunikacije i timski rad, iskustvo rada u programiranju i razvoju baza podataka, studenti viših godina studija
Radno vrijeme: radno vrijeme prema dogovoru odnosno rasporedu koji se dogovara krajem tjedna za idući tjedan
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: prilikom prijave obvezno priložiti CV i kratko motivacijsko pismo; dokumentaciju molimo dostaviti s naznakom Student za obavljanje poslova programiranja