Prodajni predstavnik (m/ž)

Mushroom Cups (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Dragovode, Split, Splitsko-dalmatinska (Pogledaj na karti)

Oglas pregledan: 240 puta
Šifra oglasa: 4169614

Osnovni podaci
Kategorija posla: Trgovina, prodaja
Cijena sata: 26,00 kn
Računalne vještine: Windows, internet, MS Office
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Mushroom Cups d.o.o.
Ulica: Lovački put
Kućni broj: 1A

Uloga zaposlenika je prodaja proizvoda tvrtke na stranim tržištima.

Glavne Aktivnosti
● Korespondencija putem e-maila i telefona s potencijalnim suradnicima
● Stupanje u kontakt s utjecajnim korisnicima društvenih mreža (influenceri)

Potrebne Vještine:
● Izražene i dobro razvijene komunikacijske vještine
● Vrlo dobro ili odlično poznavanje jednog ili više od sljedećih stranih jezika: engleski,
španjolski, njemački, ruski, slovački, češki, slovenski, poljski.

Radno mjesto:
Novouređeni ured od 200 kvadratnih metara.

Radno vrijeme:
Fleksibilno radno vrijeme od ponedjeljka do petka (u smjenama između 09:00 i 20:00 h).

Financijski uvjeti
● 26kn/h i mogućnost brzog napretka u slučaju uspješno odrađenih kampanja.
● Tvrtka će sa zaposlenikom obaviti kratki tečaj naprednog digitalnog marketinga kako
bi samostalno mogla/mogao obavljati direktnu prodaju i prodaju putem e-maila.

Životopis poslati na:
info@mushroomcups.com