Prodajni/a predstavnik/ca

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 538 puta
Šifra oglasa: 4159114

Osnovni podaci
Kategorija posla: Trgovina, prodaja
Cijena sata: 25,00 kn
Rok prijave: 03.11.2019.
Datum početka rada: 01.11.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Tele2

Uprava Tele2 traži studenate/ice za rad u poslovnicama za vrijeme božićne kampanje.

Mjesto rada:
Zagreb:
- Tele2 centar Supernova - Garden Mall, ulica Rudolfa Kolaka 14
- Tele2 centar CCO West, Jankomir 33
- Tele2 centar Arena, Lanište 6
- Tele2 centar Avenue Mall, Avenija Dubrovnik 16

Predviđen vremenski period rada: 1.11.2019. – 15.1.2020.
Očekivani početak rada: odmah
Cijena sata: 25kn neto

Opis posla:
- Prezentacija i prodaja telekomunikacijskih usluga i dodatne opreme za vrijeme božićne kampanje

Uvjeti:
- ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima
- poželjno radno iskustvo rada u prodaji i prezentaciji usluga
- dostupan od ponedjeljka do nedjelje u smjenama: jutarnja 8:00 – 16:00, popodnevna: 13:00-21:00 sati, minimalno 4 sata po smjeni

Nudimo:
- ugodnu radnu atmosferu, stimulativna primanja.
Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV i molbu pošalju putem maila na adresu: posao@tele2.com uz napomenu „prodajni savjetnik-student“, najkasnije do nedjelje, 03.11.2019. U obzir će biti uzeti samo kandidati koji zadovoljavaju gore navedene uvjete.