Prodaja

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 450 puta
Šifra oglasa: 4170655

Osnovni podaci
Kategorija posla: Trgovina, prodaja
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Rad na prodajnom mjestu Pek Snack („ex fornetti“), jankomir

Mjesto obavljanja posla: CITY CENTER ONE WEST, Jankomir 33, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 15.11.2019.-31.3.2020. godine
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27 kn/h

Opis posla:
priprema i pečenje „fornetta“, punjenje prodajne vitrine i briga o zalihi, održavanje higijene prodajnog mjesta, ostali zadaci po uputama djelatnika
Posebna znanja i vještine: komunikativnost, urednost, odgovornost
Radno vrijeme: pon-sub 16.30-21.30
Ostale napomene i uvjeti: rad za Žutu srijedu, 30 kn/h

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati životopis s prijavom na mail matija@zona-zabave.hr, prilikom javljanja navesti FORNETTI-CCO WEST