Prevođenje

Oglas otvoren: 333 puta
Šifra oglasa: 4020917

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom, telefonom

Prijevod standardiziranih dokumenata s hrvatskog na njemački i obrnuto

Tražimo studenta/icu germanist/apsolvent (prevoditelj) s odličnim znanjem njemačkog jezika, za prevođenje standardiziranih dokumenata s hrvatskog na njemački i s njemačkog na hrvatski.

Opis posla:

Prijevod standardiziranih tekstova s njemačkog na hrvatski i obrnuto.

Potrebno znanje i vještine:

Odlično znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
Odlično poznavanje rada u Wordu
Visoka odgovornost prema radu
Preciznost i točnost u obavljanju zadataka

Od studenta se očekuje da je:

Pedantan
Samostalan
Ljubazan, komunikativan

Uvjeti:

Cijena sata: od 25 do 30 kn
Radno vrijeme: prema dogovoru, dugoročno ili rad od kuće

Zainteresirane studente molimo da pošalju životopis s brojem telefona i kratku informaciju koliko sati dnevno i koliko bi dana tjedno mogli raditi, na: d.martinovic@virtualni-asistent.hr

U predmetu/subjektu maila potrebno navesti: student-DE

Info telefon: 098/519 608 Dragan Martinović
Lokacija ureda: Sesvete, Varaždinska 52, www.prijevod-sudski-tumac.com