Pomoćni poslovi programiranja

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas je aktivan od 18.03.2020.
Oglas pregledan: 270 puta
Šifra oglasa: 4330789

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 30,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

CloudSense d.o.o. traži studente/ice za pomoćne poslove programiranja

Vrsta posla: Pomoćni poslovi programiranja
Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 80, Zagrebtower, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: ožujak/ na duži period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):
30,00 kn/h (uz mogućnost povećanja, sukladno radu i trudu)
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Benefiti
- besplatan doručak, voće, odlična kava i grickalice
- sportske aktivnosti, teretane, masažna stolica i game room
- fleksibilno radno vrijeme
- program mentorstva i strukturiran on-boarding
Opis posla: Junior Developer (m/ž)
- pomoćni poslovi programiranja
- razvoj poslovnih Cloud aplikacija, koristeći Salesforce i moderne web development tehnologije
Posebna znanja i vještine:
1. Java / C#
2. HTML
3. CSS
4. JavaScript
5. SQL
Radno vrijeme tvrtke: 10:00 – 18:00
Ostale napomene i uvjeti:
Student/ica TVZ-a, FER-a, FOI-a, srodnog fakulteta ili usmjerenja. Traži se kandidat/kinja s aktivnim znanjem engleskog jezika u govoru i pismu, koja je savjesna, odgovorna, proaktivna i dostupna minimalno 3 dana u tjednu (poželjno više).
Student mora imati studentska prava još minimalno godinu dana, te treba biti visoko motivirana, odgovorna i savjesna, osoba spremna raditi u timu i brzo učiti.
Način i kontakt za prijavu studenata:
Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti na sljedećem linku.

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga
Povratak na vrh