Ovaj oglas je istekao!

Poduka engleskog / njemačkog jezika

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 460 puta
Šifra oglasa: 4113444

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 60,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Zbog povećanja obima posla Centar stranih jezika – ANGLA traži nove članove/članice tima.

Ako si apsolvent njemačkog i/ili engleskog jezika s iskustvom u radu s đacima i odraslim polaznicima – ovo je pravi posao za tebe.
Uz već navedne kompetencije i iskustvo, uvjet je mogućnost rada na minimalno godinu dana i permanentno stručno usavršavanje te pohađanje internih i eksternih edukacija.
Očekujemo tvoju proaktivnost i profesonalni pristup, a za uzvrat ti nudimo zaposljenje u ugodnom i dinamičnom timu kao i mogućnost kontinuiranog stručnog i profesionalnog usavršavanja. Volimo svoj posao, od sebe dajemo samo najbolje jer smo posvećeni kvaliteti nastave i želimo postići vrhunske uspjehe.
CV i motivacijsko pismo poslati na maja@angla.hr do 23.09.2019.

Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 23.09.2019.- sredine lipnja
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 60 kn
Opis posla: Priprema i izvođenje nastave stranog jezika, administriranje nastave, pohađanje internih i eksternih edukacija
Posebna znanja i vještine: apsolvent nastavničkog smjera anglistike i/ili germanistike; poželjno iskustvo u nastavi s đacima i odraslim polaznicima;
Radno vrijeme: jutarnji i popodnevni termini prema rasporedu