Ovaj oglas je istekao!

Online predavanje

Oglas pregledan: 846 puta
Šifra oglasa: 4412004

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Znanost i obrazovanje
Cijena sata: 120,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom, telefonom

Housing d.o.o. za edukaciju i savjetovanje Zagreb traži studente/ice za online predavanje

Vrsta posla: online predavanje
Mjesto i adresa obavljanja posla: od doma
Početak i očekivano trajanje posla: minimalno 6 mjeseci
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 120 kn
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Opis posla:
Online obrazovanje-webinari. Webinari se održavaju dva do tri puta tjednu od 18:00 do 20:00h. Moguće je da jedan/jedna student/ica predaje više tema, koje su u skladu s njegovim/njenim kvalifikacijama. Student/ica se može prijaviti na studentski posao ako ima minimalno jednu vještinu od navedenih za obavljanje posla.
Posebna znanja i vještine:
IT& SOFTWARE: Razvoj Andorid i IOS aplikacija, Java, Java generics in collection framework +JavaDoc, Python, jQuery, C++, #C, SQL, HTML, Wordpress, PHP.
MARKETING:
E-mail marketing, Google Analytics, Online oglašavanje ( Facebok, Instagram, Linkedln)
MS OFFICE:
Excel, Outlook
GRAFIČKI DIZAJN:
Photoshop, Adobe Illustrator, In Design, Canva, Adobe XD, Sketch, Adobe After Effects, Corel DRAW.
SOFT SKILS:
Komunikacijske vještine, vođenje, leadership, upravljanje vremenom, fitness, religija, strani jezici, filozofija .
Radno vrijeme: 18:00-20:00h.
Ostale napomene i uvjeti: potreban/na je student/ica koji/ja je zainteresiran/a za od kuće. Student/ica mora biti komunikativna, organizirana i sa odličnim govornim sposobnostima.
Način i kontakt za prijavu studenata: nura.hozanovic@mojeznanje.si , telefon: 091 733 15 88