Online nastava

Oglas pregledan: 794 puta
Šifra oglasa: 4354619

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Znanost i obrazovanje
Cijena sata: 50,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Status d.o.o. traži studente/ice za online poduku/instrukcije iz nastavnih predmeta matematika, hrvatski i engleski jezik

Vrsta posla: online poduku/instrukcije iz nastavnih predmeta matematika, hrvatski i engleski jezik
Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, online nastava
Početak i očekivano trajanje posla: 01.06.-30.06.2020 te i dulje po potrebi
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 50 kn/ šk.sat
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se
za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Opis posla:
organizacija i održavanje instrukcija iz nastavnog predmeta matematika, hrvatski i engleski jezik.
Posebna znanja i vještine: završna godina studija matematike, engleskog ili hrvatskog jezika ili diplomirani profesori navedenih predmeta, poželjno je iskustvo u davanju instrukcija, ali nije preduvjet, poželjno je iskustvo u radu s alatima za video-konferenciju i whiteboardom
Radno vrijeme: prema dogovoru
Ostale napomene i uvjeti: završna godina studija matematike, engleskog ili hrvatskog jezika ili diplomirani profesori navedenih predmeta
- poželjno je iskustvo u davanju instrukcija, ali nije preduvjet
- poželjno je iskustvo u radu s alatima za video-konferenciju i whiteboardom
- visoka razina motivacije za poučavanje