Ovaj oglas je istekao!

Korisnička podrška

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas pregledan: 778 puta
Šifra oglasa: 4411998

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Sport Vision d.o.o. traži studente/ice za rad u korisničkoj grupi Web prodaja

Vrsta posla: rad u korisničkoj grupi Web prodaja

Mjesto obavljanja posla : Sport Vision , Bani 75
Početak i očekivano trajanje posla: 09.07.-31.07.2020.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 kn
Opis posla: ispomoć u korisničkoj podršci Web prodaje, administracija
Posebna znanja i vještine: informatička pismenost
Radno vrijeme: u popodnevnim satima
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%
Ostale napomene i uvjeti: molim kao prijavu poslati životopis i naznačiti za „web“

Način i kontakt za prijavu studenata: student@sportvision.hr

Povratak na vrh