Ovaj oglas je istekao!

Grafički dizajn

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas otvoren: 297 puta
Šifra oglasa: 4020920

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 25,00 kn
Rok prijave: 19.07.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: WYG Savjetovanje d.o.o.

WYG Savjetovanje d.o.o. traži studenta/icu za pomoć pri grafičkom dizajnu

Opis posla:
Student/ica dizajna s odličnim vizualnim i tehničkim sposobnostima te profesionalnim pristupom. Naš kandidat treba biti spreman na brzo uklapanje u dinamično poslovno okruženje kao i fleksibilnost u radnim satima. Opis posla uključuje izradu brošura, letaka, te info grafika.

Posebna znanja i vještine:
- Redovan student (vlastiti SC ugovor)
- Poznavanje rada u programima:
Adobe Photoshop Design;
Adobe InDesign i/ili slični programi;
- Poznavanje engleskog jezika
- Prednost će biti dana studentima/icama studija smjera dizajna (grafički fakulteti ili studij dizajna)

Mjesto rada: Zagreb
Predviđen period rada: Od 22. srpnja
Radno vrijeme: prema potrebi, po dogovoru sa studentom, fleksibilno
Naknada po satu / plaća: 25kn/sat

Ostale napomene i uvjeti:
WYG savjetovanje d.o.o. dio je međunarodne WYG Grupe koja je aktivna u više od 40 zemalja svijeta i koja globalno zapošljava oko 1.400 ljudi. Na hrvatskom se tržištu naša tvrtka

Ostale napomene i uvjeti: WYG savjetovanje d.o.o. dio je međunarodne WYG Grupe koja je aktivna u više od 40 zemalja svijeta i koja globalno zapošljava oko 1.400 ljudi. Na hrvatskom se tržištu naša tvrtka bavi pružanjem usluga razvoja i upravljanja projektima, jačanja organizacijskih kapaciteta institucija, pripreme studija izvedivosti i različitih stručnih analiza (npr. studije utjecaja na okoliš) u različitim područjima društveno - gospodarskog razvoja. Naši su
korisnici tijela javne uprave, sveučilišta, tvrtke, nevladine udruge i ostale javne i privatne institucije. Tvrtka zapošljava visokostručni tim ljudi s dugogodišnjim iskustvom rada na području društveno-gospodarskog i infrastrukturnog razvoja, javne uprave i projektnog menadžmenta u Hrvatskoj i izvan nje.

Molimo da za prijavu dostavite životopis, a poželjna je dostava i portfolia na mail: frontdesk@wyg-c.eu