Asistent/ica u nastavi

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Grad Zagreb

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas je aktivan od 06.11.2019.
Oglas pregledan: 418 puta
Šifra oglasa: 4165971

Osnovni podaci
Kategorija posla: Znanost i obrazovanje
Cijena sata: 33,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Udruga mali znanstvenici iStemplay

Opširnije o oglasu

Udruga mali znanstvenici iStemplay traži studente/ice za posao – Asistent/ica u nastavi

Vrsta posla: Asistent u nastavi
Mjesto obavljanja posla: grad Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: početak – odmah, očekivano trajanje posla – cijelu
školsku godinu
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33kn
Opis posla:
*Asistiranje glavnom edukatoru/predavaču prilikom nastave
*Samostalnost u pomaganju, razvoju i animaciji djece
Posebna znanja i vještine:
*Prilagodljivost i želja za učenjem
*Ljubav prema radu s djecom
*Osposobljenost i visoka motiviranost za rad s djecom
*Razvijene komunikacijske vještine
*Sposobnost kreativnog izražavanja
Radno vrijeme: Fleksibilno, u dogovoru sa studentima
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
- Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost napredovanja
- Način i kontakt za prijavu studenata: Svoj životopis možeš poslati na našu e-mail adresu: kontakt@istemplay.com , nakon primljenog životopisa povratno ćemo te kontaktirati

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga
Povratak na vrh