oglasnik

Anketiranje kupaca

Šifra oglasa: 4301013
QR code

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studente/ice za poslove anketiranja kupaca

Vrsta posla: anketiranje kupaca
Mjesto obavljanja posla: Varaždin
Početak i očekivano trajanje posla: tijekom ožujka 2020.
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Satnica za navedeni posao u periodu od ponedjeljka do subote je 27 kn/sat, a nedjeljom je 40,50 kn/sat.
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni bi bili putni troškovi (2kn/km) za studente koji nemaju mjesto prebivališta na području grada u kojem se provodi anketiranje. Prednost imaju studenti sa mjestom prebivališta u Varaždinu
Opis posla: • anketiranje kupaca u poslovnicama Lidla u Varaždinu
Posebna znanja i vještine:

• raspoloživost za smjenski rad i to od ponedjeljka do subote 6 do 7 sati te nedjeljom 5 sati
• dostupnost tijekom cijela dva tjedna jer anketiranje kupaca traje tijekom cijelog radnog vremena trgovine

Radno vrijeme: Posao bi se odradio u periodu od 2.3.-8.3.2020. U tjednu prije toga bi se odradilo uvodno školovanje u četvrtak (27.2.2020.) koje bi bilo plaćeno. Potrebna je dostupnost tijekom cijela dva tjedna jer anketiranje kupaca traje tijekom cijelog radnog vremena trgovine
- Rad u drugoj smjeni: Raspoloživost za smjenski rad i to od ponedjeljka do subote po 6 do 7 sati te nedjeljom po 5 sati.
Ostale napomene i uvjeti: kad počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!
Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 26.2.2020. putem linka:
https:/jobs.lidl.com/code_cui?HR-015566

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ostalo
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Pogledaj stranicu oglasa