Ovaj oglas je istekao!

Administrativni poslovi

Oglas pregledan: 1270 puta
Šifra oglasa: 4499996

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 28,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Partners consulting d.o.o. traži studenta/icu za administrativni posao

Vrsta posla: ADMINISTRACIJA / TAJNIŠTVO
Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, MIRAMARSKA 24 / BCI CENTAR
Početak i očekivano trajanje posla: ODMAH – NEODREĐENO VRIJEME (DULJE VRIJEME)
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 28,00 kn
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se
za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Ovisno o radnim rezultatima
Opis posla: Posao studenta/ice obuhvaćat će isključivo administrativne i pomoćne poslove u tajništvu kao što su: prevođenje, vođenje brige o pošti, sastancima s klijentima, gradske dostave, skeniranja/kopiranja te arhiviranje dokumentacije, putni nalozi, komunikacija telefonski i e-mailom ovisno o potrebi s dobavljačima ili sl. Studentu/ici koji/a se zaposli u našem društvu nudimo mogućnost napretka u smislu zahtjevnijih zadataka.
Posebna znanja i vještine: Engleski, njemački (nije uvjet); Word, Excel, Power Point (poželjno)
Radno vrijeme: 9:00-17:00h ili 10:00-18:00h
Ostale napomene i uvjeti: Kandidati s interesom za dugoročni rad imat će prednost, stoga je najbolje da se jave kandidati iz područja jezika ili ekonomije.
Način i kontakt za prijavu studenata: office@bmwc.hr ili osobno u Miramarskoj 24, BCI centar, 8.kat