oglasnik

Administrativni poslovi

Šifra oglasa: 4301012
QR code

Primevigilance Zagreb d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi
Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: početak u veljači ili ožujku, na što duži period (minimalno 8mj)
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27kn
Opis posla: Administrativni poslovi, rad za kompjutorom
Posebna znanja i vještine: Engleski jezik B2, MS Office paket, organiziranost, snalažljivost, odgovornost i predanost radu
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka, 9-17h
Ostale napomene i uvjeti:Traže se studenti završnih godina fakulteta s dovoljno slobodnog vremena (po mogućnosti apsolventi) koji mogu raditi svaki, ili skoro svaki dan u tjednu za vrlo odgovoran posao u farmakovigilanciji
Način i kontakt za prijavu studenata: prijava na e-mail adresu dolores.krmpotic@primevigilance.com

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Pogledaj stranicu oglasa