Administrativni poslovi

Oglas pregledan: 396 puta
Šifra oglasa: 4301010

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: administrativni poslovi
Mjesto obavljanja posla: Velika Gorica
Početak i očekivano trajanje posla: tijekom ožujka, a ovo radno mjesto tražimo osobu na minimalno godinu dana
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): Satnica za navedeni posao u periodu od ponedjeljka do petka je 27 kn/sat
Opis posla:
• aktivna pomoć voditelju građevinskih projekata u
• svakodnevnim poslovima
• pomoć u narudžbama i obradi dokumentacije u
• različitim fazama: natječaj, ponuda, ugovaranje i
• izvođenje
• komunikacija sa sudionicima u gradnji
• zaprimanje i obrada upita internih korisnika
• arhiviranje dokumenata
Posebna znanja i vještine: • viša godina studija ili apsolvent tehničkog usmjerenja
• • mogućnost rada minimalno 20 sati tjedno
• • izvrsno znanje MS Office paketa
• • poznavanje rada u AutoCad-u
• • pedantnost u poslu, točnost i brzina
• • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije je prednost
• • poznavanje njemačkog jezika je prednost
Radno vrijeme: ponedjeljak – petak, minimalno 20 sati tjedno
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: Kada počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!
Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 28.02.2020. putem linka: https:/jobs.lidl.com/code_cui?HR-015678