Administrativni poslovi

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas otvoren: 614 puta
Šifra oglasa: 4124283

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Swixx Biopharma d.o.o.

Swixx Biopharma d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi
Mjesto obavljanja posla: Savska cesta 32. Zagreb
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 kn/sat
Opis posla: Rad na recepciji, javljanje na centralni broj društva, organiziranje putovanja za djelatnike (rezerviranje hotela, avionskih karata i transfera), evidentiranje ulazne/izlazne pošte, odlazak na poštu po potrebi, nabavljanje uredskog i svih ostalih potrebnih materijala, administrativna pomoć u odjelu financija, logistike i marketinga, određene analize podataka, prevođenje određenih dokumenata s hrvatskog na engleski jezik te ostali administrativni poslovi po potrebi
Posebna znanja i vještine: Razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada u MS Office programima s naglaskom na Excelu i PowerPointu
Radno vrijeme: 8:00 – 16:00 h
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: Molimo da se javljaju studenti spremni na puno radno vrijeme. Prednost imaju kandidati ekonomske struke.
Način i kontakt za prijavu studenata: Mail: croatia.info@swixxbiopharma.com