Administrativni poslovi

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas otvoren: 448 puta
Šifra oglasa: 4124281

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 25,00 kn
Datum početka rada: 15.10.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Novartis Hrvatska d.o.o.

Novartis Hrvatska d.o.o. traži studenta/ica za administrativni posao

Vrsta posla: Quality Assurances Associate
Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 15.10.2019 (neograničeno, minimalno godinu dana)
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25 HRK
Opis posla: Podrška u revidiranju dokumentacije i aktivnosti vezanih uz objavljivanje svih komercijalnih i kliničkih proizvoda (unos u elektronske baze podataka), podrška u Artwork QA odobrenjima ( unos u elektronske baze podataka), ostala administrativna podrška

Posebna znanja i vještine: MS office (Word, PP, Excel) te engleski jezik u govoru i pismu
Radno vrijeme: ponedjeljak do petak 09-17h
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)
Ostale napomene i uvjeti: prednost imaju studenti farmacije, medicine, veterine, ekonomije
Posao omogućuje neposredno iskustvo rada u multinacionalno farmaceutskoj kompaniji
Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-maila na irena.posavec@novartis.com