Ovaj oglas je istekao!

Administrativni poslovi

Oglas pregledan: 570 puta
Šifra oglasa: 4058416

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Tražimo više studenata/ica za ispomoć u uredu

- Radi se PON - NED, 6-7 sati dnevno.
- Smjene: 8-15h, 15-21h ili 10-16h
- 2-3 slobodna dana tjedno, po dogovoru.
OPIS POSLA:
• Posao se odnosi na zaprimanje narudžbi telefonom, komunikaciju s kupcima, administraciju narudžbi, koordinaciju i komunikaciju sa dostavnim timom te praćenje i vođenje naplate.
• Posao se obavlja iz ureda tvrtke Mala Beba j.d.o.o.
Radi se 6-7 sati dnevno. 25 kn/sat

UVJETI:
• Komunikativna, pozitivna i marljiva osoba
• Poželjna iskustva u Call Centru
• odgovornost prema poslu i organiziranost
• odlično vještine rada s računalom (brzo tipkanje, Excel, Word, Outlook)

Prijavu sa Vašim kratkim životopisom i podacima na mail: posao@telegramroda.hr