Administrativni poslovi

Lokacija  Grad Zagreb

Oglas pregledan: 604 puta
Šifra oglasa: 4049746

Osnovni podaci
Kategorija posla: Ekonomija, financije, osiguranje
Cijena sata: 30,00 kn
Datum početka rada: 26.08.2019.
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom
Naziv tvrtke: Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d.

Wiener osiguranje Vienna Insurance Group d.d. traži studenta/icu za računovodstveno-financijske poslove

Mjesto obavljanja posla: Slovenska ulica 24, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 26.08.-26.09.; do daljnjega
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h
Opis posla: knjiženje poslovnih događaja, sastavljanje financijskih izvještaja, poreznih i regulatornih izvješća sukladno MSFI, poreznim i zakonskim propisima.
Posebna znanja i vještine: samoinicijativnost, odgovornost, energičnost, analitičnost, preciznost, kreativnost, proaktivan pristup pri izvršenju zadataka, spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje. Napredno znanje MS Office paketa, vrlo dobro poznavanje engleskog jezika. Smjer računovodstvo, 5. godina, prosjek ocjena najmanje vrlo dobar. Radno vrijeme: radno vrijeme prema dogovoru, po mogućnosti 8 sati dnevno (pon-pet)
Ostale napomene i uvjeti: Ako ste vedra, dinamična i komunikativna osoba sklona timskom radu, ako ste željni stjecanja novih znanja i iskustava pridružite se nam se i pošaljite svoj CV. Molimo da se jave samo redovni studenti koji imaju vlastiti ugovor.