Administrativni poslovi

Oglas otvoren: 404 puta
Šifra oglasa: 3764604

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Dodatni podaci
Naziv tvrtke: SGS Adriatica d.o.o.

SGS Adriatica d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: 01.03.2019., očekivano trajanje je do daljnjega
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25kn/h
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Naknada za prijevoz (autobusna karta)

Opis posla:
Podrška HR-u, evidencija sati na radu, ispomoć u vođenju kadrovske evidencije, ostali uredski poslovi (vođenje raznih evidencija, pošta i sl.)
Posebna znanja i vještine: Komunikativnost i socijalne vještine, kompjuterska pismenost, engleski jezik (B1)
Radno vrijeme: radnim danima PON-PET 8-16h

Ostale napomene i uvjeti: Tražimo odgovornu osobu koja ima želju učiti i razvijati se u međunarodnom okruženju i koja je spremna učiti i razvijati se u sklopu uredske administracije s naglaskom na HR poslove. Idealan kandidat/kandidatkinja bi trebao/la biti pri kraju svojih studentskih obaveza ili biti u mogućnosti raditi uz studij te je zainteresiran za ostanak u sklopu organizacije (nastavak kroz radni odnos).