Administrativni poslovi

Oglas otvoren: 354 puta
Šifra oglasa: 3713862

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja traži studete/ice za pomoćne poslove u računovodstvu

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja traži studete/ice za pomoćni poslovi u računovodstvu

Opis posla: odlaganje dokumenata, kopiranje, sortiranje dokumentacije, arhiviranje
Posebna znanja i vještine: znanje rada na računalu, osnove rada u računovodstvu
Mjesto rada: Damira Tomljanovića Gavrana 11, Zagreb
Predviđen period rada: duže vrijeme
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka – minimalno 8 sati dnevno
Naknada po satu / plaća: 25,00 kn po satu
Uvećanja za: - prekovremeni rad: .37,50 kn po satu
Ostale napomene i uvjeti: Primaju se isključivo studenti ekonomije.
Molimo da životopise s kontakt brojem telefona šaljete na vesna.vukovic@ncvvo.hr

Uvećanja za prekovremeni rad: 37,50 kn po satu