Ovaj oglas je istekao!

Administrativni posao

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas pregledan: 1800 puta
Šifra oglasa: 4412012

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 30,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

Porsche leasing d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove, rad u ugovornom odjelu u leasingu

Opis posla

Unos podataka u operativni sustav
Priprema dokumentacije za registraciju vozila
Skeniranje dokumentacije u digitalnu arhivu
Priprema računa za obradu u operativnom sustavu
Izrada ponuda za financiranje
Komunikacija sa trgovcima glede dostave dokumentacije
ostale administrativne poslove

Što očekujemo:

volja i želja za radom
organiziranost, pedantnost i urednost
napredno znanje MS office paketa s posebnim naglaskom na excel
odgovornost prema zadacima i sredstvima za rad

Nudimo:

satnica: 30,00 kn
radno vrijeme: 08:00 sati do 16:30 sati od ponedjeljka do četvrtka, petkom od 08:00 sati do 14:00 sati
planirani početak rada: odmah
rad u mladom i dinamičnom timu u aktivnom okruženju

Napomena:

Molim da se prijave studenti sa studentskim pravima do kraj godine ili duže.
Svoj životopis sa fotografijom na hrvatskom jeziku molimo dostavite na e-mail jelena.kunstek@porsche.hr, najkasnije do 08.07.2020. godine

Povratak na vrh