Administrativni posao

Studentski Centar u Zagrebu (Prikaži sve oglase)

Telefon  01/4593-673, 01/4593-674

Oglas je aktivan od 19.02.2020.
Oglas pregledan: 516 puta
Šifra oglasa: 4301011

Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 27,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Opširnije o oglasu

TMF Croatia d.o.o traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Front Desk Administrator
Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Radnicka cesta 80
Početak i očekivano trajanje posla: 2.3.2020
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 27,00 kn
Opis posla:
Administracija dokumenata, podrška upravi i zaposlenicima; Pisana i usmena korespodencija sa dobavljačima i klijentima; Organiziranje putovanja , sastanaka te raznih događanja, Nabava uredskog materijala, te briga o izgledu ureda; Ostale vezane aktivnosti.
Posebna znanja i vještine:
Poznavanje rada na računalu. Znatiželjna, marljiva, proaktivna i motivirana osoba, usmjerena na riješavanje problema, Sposobnost za rad i komuniciranje na prikladan način sa klijentima, kolegama, direktorima i ostalim relevantnim stranama
Radno vrijeme: 08:00-16:00h/ 09:00-17:00h

Ostale napomene i uvjeti: Student/ica na duži period rada, puno radno vrijeme.
Način i kontakt za prijavu studenata: ivana.grgic@tmf-group.com

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga
Povratak na vrh