Ovaj oglas je istekao!

Administrativni posao

Oglas pregledan: 398 puta
Šifra oglasa: 4216088

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Administrativna zanimanja
Cijena sata: 25,00 kn
Dodatni podaci
Način prijave: e-mailom

Lidl Hrvatska d.o.o. k.d traži studenta/icu za administrativni posao, Velika Gorica.

Početak i očekivano trajanje posla: početak u što kraćem roku/ na duži period

Opis posla:

• aktivna pomoć voditelju Održavanja nekretnina u
svakodnevnim poslovima
• pomoć u narudžbama i obradi dokumentacije u
različitim fazama: natječaj, ponuda, ugovaranje i
izvođenje građevinskih radova
• komunikacija sa sudionicima s drugim odjelima
• zaprimanje i obrada upita internih korisnika
• arhiviranje dokumenata

Posebna znanja i vještine:

• viša godina studija
• mogućnost rada minimalno 25 sati tjedno
• poznavanje MS Office paketa
• pedantnost u poslu, točnost i brzina
• posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
• poznavanje njemačkog jezika je prednost
Neto cijena sata (za redoviti rad): 25 kn/h
Radno vrijeme:prema dogovoru/ mogućnost rada minimalno 25 sati tjedno
Ostale napomene i uvjeti: kad počnete raditi kod nas, niste prepušteni sami sebi: proći ćete kroz strukturirano uvodno školovanje po principu učenja kroz rad u pozitivnoj i podržavajućoj radnoj okolini. Osim toga, kod nas imate velike mogućnosti zaposlenja nakon diplome i daljnjeg razvoja karijere u dinamičnom internacionalnom okruženju!
Način i kontakt za prijavu studenata: zainteresirani studenti mogu se prijaviti do 18.11.2019. putem linka: https:/jobs.lidl.com/code_cui?HR-015301