Ovaj oglas je istekao!

Sobarica & djelatnik za čišćenje (m/f/d)

TTI Personaldienstleistung GmbH & Co KG (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Inozemstvo

Telefon  +43 664 8395913

Oglas pregledan: 1786 puta
Šifra oglasa: 4817574

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Ugostiteljstvo i turizam
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Naziv poslodavca i način prijave
Naziv tvrtke
  • TTI Personaldienstleistung GmbH & Co KG
Način prijave
  • e-mailom
  • telefonom

Opširnije o oglasu

TTI Personal dio je tvrtke TTI AUSTRIA, jednog od najvećih poduzeća na području privremenog zapošljavanja i posredovanja pri zapošljavanju u Austriji. Nudimo atraktivne poslove u raznim branšama u Austriji i Njemačkoj. Već više od 30 godina naš moto glasi: Moj posao. Moja budućnost. Vaš smo pouzdani partner kada se radi o Vašoj poslovnoj budućnosti!

Za našeg klijenta, hotel 5* tražimo više djelatnika:

SOBARICA & DJELATNIK ZA ČIŠĆENJE (m/f/d)

MJESTO RADA: Leogang, Austrija

OPIS POSLA
• Spremanje i čišćenje smještajnih jedinica, soba i javnih prostora hotela
• Briga o urednosti, čistoći i higijeni u skladu s pravilima struke i utvrđenim standardima
• Profesionalan odnos prema gostima
• Pridržavanje internih standarda kvalitete

UVJETI
• EU državljanstvo
• Iskustvo poželjno
• Timski i samostalni rad
• Ljubaznost i pristojnost
• Odgovornost i održavanje visokog standarda kvalitete
• Urednost
• Poznavanje njemačkog jezika, osnovno (min. razina A2)

NUDIMO
• Pocetak rada: odmah
• Mjesečna plaća: 1400 EUR neto
• 13. i 14. plaća
• Austrijski ugovor o radu
• Osiguran smještaj
• Besplatni obroci
• Besplatno korištenje fitness i wellness centra

Molimo ozbiljne kandidate koji su zainteresirani za pozitivnu promjenu u karijeri i novo radno okruženje da prijave sa životopisom šalju putem maila: [email protected] ili da se jave na broj telefona +43 664 83 95 913 (Kristin, komunikacija može na hrvatskom jeziku).