Ovaj oglas je istekao!

Skladištar/viličarist (m/f/d)

TTI Personaldienstleistung GmbH & Co KG (Prikaži sve oglase)

Lokacija  Inozemstvo

Telefon  +43 664 8395913

Oglas pregledan: 836 puta
Šifra oglasa: 4816941

Moguća dostava na Vašu kućnu adresu
Osnovni podaci
Kategorija posla: Transport, skladištenje i logistika
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Strani jezik #1: Njemački
Naziv poslodavca i način prijave
Naziv tvrtke
  • TTI Personaldienstleistung GmbH & Co KG
Način prijave
  • e-mailom
  • telefonom

TTI Personal dio je tvrtke TTI AUSTRIA, jednog od najvećih poduzeća na području privremenog zapošljavanja i posredovanja pri zapošljavanju u Austriji. Nudimo atraktivne poslove u raznim branšama u Austriji i Njemačkoj. Već više od 30 godina naš moto glasi: Moj posao. Moja budućnost. Vaš smo pouzdani partner kada se radi o Vašoj poslovnoj budućnosti!

Za našeg klijenta, BMW AG tražimo veći broj ljudi za rad u tvornici:

SKLADIŠTAR/VILIČARIST (m/f/d)

MJESTO RADA: Dingolfing, Njemačka

OPIS POSLA
• Transport i skladištenje robe
• Utovar/istovar kamiona
• Komisioniranje i pakiranje
• Rukovanje viličarem 3-5 t. i paletnim viličarem

UVJETI
• EU državljanstvo
• Certifikat za viličara i praktično iskustvo
• Timski i samostalni rad
• Fizička izdržljivost
• Poželjno iskustvo u automobilskoj industriji, ali nije uvjet
• Spremnost na učenje
• Poznavanje njemačkog jezika, konverzacijski (min. razina A2/B1)
• Rad u 2 smjene

NUDIMO
• Pocetak rada: odmah
• Mjesečna plaća: od 1.900 EUR neto
• Njemački ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od mjesec dana
• Osiguran smještaj u okolici radnog mjesta
• Mogućnost korištenja organiziranog prijevoza
• 26 do 30 dana godišnjeg odmora
• Božićnica i regres

Molimo ozbiljne kandidate koji su zainteresirani za pozitivnu promjenu u karijeri i novo radno okruženje da prijave sa životopisom šalju putem maila: [email protected] ili da se jave na broj telefona +43 664 83 95 913 (Kristin, komunikacija može na hrvatskom jeziku).